Memoriał Edwarda Boni

W uznaniu zasług Edwarda Boniego dla polskiego modelarstwa redukcyjnego od 2005 roku rozgrywany jest memoriał Jego imienia.

Memoriał płk. Jana Białego

Płk Jan Biały – zapomniany bohater i patriota, kawaler orderu Virtutii Militari, pierwszy dowódca dywizjonu 304.

Strefa zawodnika

Rejestracja modeli odbywa się elektronicznie. W tym roku będzie jeszcze istniała możliwość rejestracji na miejscu w hali, jednakże bardzo prosimy o korzystanie z rejestracji elektronicznej. Rejestracja za pomocą formularza WWW oznacza dla Państwa brak konieczności oczekiwania na wydruk kart startowych oraz niższą opłatę, organizatorom znacznie ułatwia organizację pracy.

W skrócie:

  • Jeśli rejestrowali się Państwo elektronicznie w 2013 lub 2014 roku, wystarczy się zalogować na swoje konto i zgłosić koleje modele (menu "Moje modele" dostępne po zalogowaniu). Login i hasło otrzymali Państwo w mailu rejestracyjnym, można też skorzystać z opcji odzyskania hasła pod formularzem logowania.
  • Jeśli NIE rejestrowali się Państwo elektronicznie w 2013 lub 2014 roku jednak BRALI Państwo udział w konkursie festiwalowym, proszę się skontaktować z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. podają swoje: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (samą miejscowość), datę urodzenia, e-mail oraz telefon kontaktowy.
  • Jeśli NIE rejestrowali się Państwo elektronicznie w 2013 lub 2014 roku i NIE BRALI Państwo udział w konkursie festiwalowym prosimy o zarejestrowanie konta w systemie - menu "Rejestracja uczestnika", a następnie zgłoszenie modeli.
  • Można zgłosić modele dla kogoś (najczęściej dziecka) korzystając z opcji "Dzieci". Po zarejestrowaniu takiej osoby jest ona dostępna na rozwijanej liście, na formularzu zgłaszania modeli.
  • Rejestracja "papierowa" w hali wiązać się będzie z wyższa opłatą startową oraz koniecznością oczekiwania na wprowadzenie danych oraz wydruk kart. Może to potrwać kilkadziesiąt minut!

Przydatne linki:

Wyszukiwarka kategorii

 

Regulamin

 

Rejestracja - schemat

 

Instrukcja

 

Udostępnij link

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Jesteś tutaj: Home Strefa zawodnika